Sandbjerg Hallen, bane A/Bane A

Mandag
1
15.00 
15.15 
15.30 
15.45 
16.00 
16.15 
16.30 
16.45 
17.00 
17.15 
17.30 
17.45 
18.00 
18.15 
18.30 
18.45 
19.00 
19.15 
19.30 
19.45 
20.00B.A.D SH2
20.15 300.-
20.30
20.45
21.00B.A.D SH5
21.15 300.-
21.30
21.45
Torsdag
1
15.00B.G.D SH6
15.15 300.-
15.30
15.45
16.00B.G.D SH7
16.15 300.-
16.30
16.45
17.00 
17.15 
17.30 
17.45 
18.00 
18.15 
18.30 
18.45 
19.00 
19.15 
19.30 
19.45 
20.00 
20.15 
20.30 
20.45 
21.00 
21.15 
21.30 
21.45 

Sandbjerg Hallen, bane B/Bane B

Onsdag
1
15.00B.G.D SH3
15.15 300.-
15.30
15.45
16.00B.G.D SH8
16.15 300.-
16.30
16.45
Torsdag
1
15.00B.G.D SH4
15.15 Venteliste
15.30
15.45
16.00B.G.D SH9
16.15 300.-
16.30
16.45

Stenløse Hallen 2/Bane 1 - 4, Mandag til Lørdag

Mandag
1
2
3
4
8.00IkkeD I.D1
8.15 0.-
8.30
8.45
9.00
9.15
9.30
9.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00UPOT 2027
15.15 750.-
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45
18.00
18.15 Venteliste Venteliste Venteliste Venteliste
18.30
18.45
19.00B.A.D Ma5B.A.D Ma6B.A.D Ma7B.A.D Ma8
19.15 Venteliste Venteliste Venteliste Venteliste
19.30
19.45
20.00B.A.D Ma9B.A.D Ma10B.A.D Ma11B.A.D Ma12
20.15 Venteliste Venteliste 525.- 525.-
20.30
20.45
21.00B.A.S Ma13B.A.S Ma14B.A.S Ma15B.A.S Ma16
21.15 525.- 525.- 525.- 525.-
21.30
21.45
22.00    
22.15    
22.30    
22.45    
Tirsdag
1
2
3
4
8.00IkkeD I.D1
8.15 0.-
8.30
8.45
9.00
9.15
9.30
9.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00UBLØ 2021
15.15 750.-
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45
18.00
18.15 400.-
18.30
18.45
19.00STIRS SSU1
19.15 650.-
19.30
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45
21.00
21.15
21.30
21.45
22.00B.A.D Ti5B.A.D Ti6B.A.S Ti7B.A.S Ti8
22.15 300.- 300.- 300.- 300.-
22.30
22.45
Onsdag
1
2
3
4
8.00    
8.15    
8.30    
8.45    
9.00IkkeD I.D1
9.15 0.-
9.30
9.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00UPOT 2027
15.15 750.-
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45
18.00ETU 2024
18.15 400.-
18.30
18.45
19.00MSU MSU
19.15 500.-
19.30
19.45
20.00MSU 20 
20.15 850.- 
20.30 
20.45 
21.00 
21.15 
21.30 
21.45 
22.00    
22.15    
22.30    
22.45    
Torsdag
1
2
3
4
8.00    
8.15    
8.30    
8.45    
9.00IkkeD I.D1
9.15 0.-
9.30
9.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00HMU HMU1
12.15 250.-
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00B.A.S To3B.A.S To4B.A.S To5B.A.S To6
17.15 Venteliste 525.- 525.- 525.-
17.30
17.45
18.00B.A.D To7B.A.D To8B.A.D To9B.A.D To10
18.15 Venteliste 525.- 525.- Venteliste
18.30
18.45
19.00STors SSU2
19.15 650.-
19.30
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45
21.00
21.15
21.30
21.45
22.00
22.15
22.30
22.45
Fredag
1
2
3
4
8.00    
8.15    
8.30    
8.45    
9.00IkkeD I.D1
9.15 0.-
9.30
9.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00    
15.15    
15.30    
15.45    
16.00    
16.15    
16.30UBLØ 2021
16.45 750.-
17.00
17.15
17.30
17.45
18.00
18.15
18.30
18.45    
19.00    
19.15    
19.30   B.A.S Fr4
19.45    Venteliste
20.00   
20.15   
20.30    
20.45    
21.00IkkeD I.D1
21.15 0.-
21.30
21.45
22.00    
22.15    
22.30    
22.45    
Lørdag
1
2
3
4
8.00B.G.D Lør1B.G.D Lør2B.G.D Lør3B.G.D Lør4
8.15 300.- 300.- 300.- 300.-
8.30
8.45
9.00B.G.S Lør5B.G.D Lør6B.G.D Lør7B.G.S Lør8
9.15 Venteliste Venteliste Venteliste 300.-
9.30
9.45
10.00IkkeD I.D1
10.15 0.-
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00    
13.15    
13.30    
13.45    
14.00D.MSU MSU9
14.15 0.-
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15    
17.30    
17.45    
18.00    
18.15    
18.30    
18.45    
19.00    
19.15    
19.30    
19.45    
20.00    
20.15    
20.30    
20.45    
21.00    
21.15    
21.30    
21.45    
22.00    
22.15    
22.30    
22.45    
Søndag
1
2
3
4
8.00    
8.15    
8.30    
8.45    
9.00    
9.15    
9.30    
9.45    
10.00INT IT1
10.15 150.-
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00    
14.15    
14.30    
14.45    
15.00    
15.15    
15.30    
15.45    
16.00    
16.15    
16.30    
16.45    
17.00    
17.15    
17.30    
17.45    
18.00    
18.15    
18.30    
18.45    
19.00    
19.15    
19.30    
19.45    
20.00    
20.15    
20.30    
20.45    
21.00    
21.15    
21.30    
21.45    
22.00    
22.15    
22.30    
22.45    

Veksø Hallen/Veksø Hallen

Tirsdag
1
2
3
17.00UBV 2022
17.15 400.-
17.30
17.45
  Stenløse Badminton Klub 1970 - c/o formand, Christian Wennergren Kruse - 3660 Stenløse - Tlf: 28707117 en løsning fra Klubmodul